Jedzenie na telefon Piastów

Z Piastowa do naszej Restauracji w Pruszkowie dzielą Cię niecałe 4 kilometry. Znajdujemy się w Pruszkowie przy ulicy Tadeusza Kościuszki 9. Bardzo łatwo dotrzeć do nas dowolnym środkiem transportu. Zapraszamy na dobre jedzenie - zwłaszcza kurczaki, które możesz zamówić w promocji. Na każdy dzień tygodnia przewidziana jest inna promocja. Sprawdzaj codziennie naszą stronę i skorzystaj!

Przejdź do menu

O Kurczaki - Polskie kurczaki w stylu Kentucky

Choć kurczaki dość powszechnie pojawiają się na naszych stołach, to jednak ciekawe i smaczne ich przygotowanie nadal jest wielką sztuką. A jak każdy doskonale wie, zdecydowanie najbardziej charakterystyczne i cenione są kurczaki w stylu Kentucky. Jeśli chce się poczuć ich smak i przekonać się, dlaczego są one tak uwielbiane przez miłośników skrzydełek, warto odwiedzić restaurację O Kurczaki, która oferuje najlepsze kurczaki po tej stronie Warszawy.

Jedzenie Piastów O kurczaki - informacje podstawowe

Restauracja O kurczaki mieści się w Pruszkowie, na ulicy Tadeusza Kościuszki 9. Czynna jest każdego dnia od 12 do 21, a w piątki i soboty do 22, więc każdy będzie mógł spróbować pysznego kurczak w stylu Kentucky.
Co wyróżnia tę restaurację spośród innych oferujących podobny styl przyrządzania kurczaków? Przede wszystkim ogromne przywiązanie do szczegółów, lecz również jakości. Jeśli chce się zjeść pysznego, naprawdę rewelacyjnie przyrządzonego kurczaka w stylu Kentucky, takim jak faktycznie jest przygotowywany na środkowym wschodzie Stanów Zjednoczonych, to polecić można tylko i wyłącznie to miejsce. Żeby możliwe było osiągnięcie takiego smaku i efektu, niezbędne jest przywiązanie uwagi do składników. Z tego też powodu w O kurczaki korzysta się jedynie z najlepszej jakości mięsa, lecz również pierwszorzędnych składników. Co więcej, dla uzyskania najlepszego możliwie efektu dania, stosowana jest autorska mieszanka świeżych i naturalnych dodatków.

Dostępne menu

Na co zatem można liczyć, jeśli odwiedza się tę restaurację? Jakie konkretne produkty znajdują się w menu i spośród czego można w niej wybierać? Jak się okazuje, menu choć proste, bo składające się jedynie z kurczaków, to jednak zapewnia dość dużą swobodę wyboru. W pierwszej kolejności trzeba wymienić tu różnego rodzaju kanapki z kurczakiem, takie jak wrapy, burgery czy też cheeseburgery. Oczywiście oprócz standardowych odmian również miłośnicy pikantnego jedzenia znajdą tu coś dla siebie pod postacią np. wrapa jalapenio.

Rzecz jasna same kanapki to nie wszystko, ponieważ dla prawdziwych głodomorów przygotowane zostały zestawy w postaci legendarnych kubełków z kurczakami. Znaleźć tu więc można kubełki z samymi skrzydełkami, z polędwiczkami lub też mieszane. Oprócz tego w menu figurują zestawy w postaci kanapek z dodatkowymi skrzydełkami lub polędwiczkami.

Jak można kupować jedzenie z naszego lokalu?

Jak zatem widać, zarówno smak jak i sposób przygotowania, który jest w pełni oryginalną recepturą z Kentucky, oraz bogate menu, z pewnością wywołują burczenie brzucha u niejednego miłośnika takich kurczaków. Jak więc rozwiązać problem głodu?

Jeśli chce się spróbować smaku tych rewelacyjnych kurczaków, najprościej będzie oczywiście udać się do Pruszkowa i zamówić je prosto od kucharza. Jeśli jednak interesuje kogoś jedzenie Piastów z dowozem, to również i w tym wypadku jest to możliwe, ponieważ wystarczy tylko jeden telefon, aby w ciągu zaledwie kilkunastu minut otrzymać pod same drzwi pysznego, jeszcze ciepłego kurczaka. Jak więc widać, jedzenie na telefon Piastów nie musi ograniczać się tylko do chińszczyzny czy też pizzy. Z łatwością można skosztować pysznego, świeżego i oryginalnego kurczaka prosto ze Stanów Zjednoczonych, ze stanu Kentucky.

Gorące i chrupiące kurczaki z dostawą na Piastów

Lubisz zamawiać jedzenie na telefon? Ta forma składania zamówień jest Ci najbliższa? Nie ma problemu. Wykręć numer telefonu: 730 361 608 i przekaż obsłudze co zamawiasz. Twoje zamówienie będzie zrealizowane w ciągu maksymalnie 30 minut. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu. Wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

Przejdź do menu i zamów online